Odolanów- praca dorywcza przy wykładaniu towaru

KONTAKT

Odolanów - Dodane przez kalisz1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Odolanów- praca dorywcza przy wykładaniu towaru

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

Pracownik hali- wykładanie towaru- Odolanów

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- aktualna książeczka sanepid,
- sumienność,
- chęci do pracy,
- umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
-wykładanie towaru
- prace porządkowe na terenie marketu

Oferujemy:
- praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość stałej współpracy
- elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy w tytule wiadomości wpisując - Praca Odolanów

Mapa OdolanówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Odolanów- praca dorywcza przy wykładaniu towaru

Polecane, ciekawe strony z Ostrowa Wielkopolskiego. Prowadzisz serwis o Ostrowie Wielkopolskim lub zwiazany z Ostrów Wielkopolski - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urzad Gminy w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Portal Ostrowa Wielkopolskiego !Zobacz stronę Lilla House !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Info Ostrów Wlkp. !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Ostrow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego: Kalisz ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Turek ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję