osoba ds kadrowych i personalnych

KONTAKT

Ostrów Wielkopolski - Dodane przez rekrutacja.kozikowski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia osoba ds kadrowych i personalnych

Poszukujemy osoby do pracy biurowej, przy rekrutacji i weryfikacji dokumentów. Praca na stałe lub jako dodatkowa. Mile widziane doświadczenie w pracy i osoby o statusie studenta.

Opis stanowiska:
- odpowiadanie na zgłoszenia oraz umawianie na rozmowy kwalifikacyjne,
- weryfikacja przyszłych kandydatów na stanowisko w firmie,
- wypełnianie formularzy dotyczących pracowników firmy,
- prowadzenie rozmowy rekrutacyjnej.
- sprawdzanie dokumentów
Wymagania:
- dyspozycyjność (min. 2 dni w tygodniu po 3-4h),
- wysoka kultura osobista,
- dobra organizacja czasu pracy,
- samodzielność i komunikatywność,

Oferujemy:
- szkolenia i przygotowania do pracy,
- dobre warunki pracy,od 1500 zł
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane stanowiskiem proszone są o wysłanie swojego aktualnego CV

Mapa Ostrów WielkopolskiProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - osoba ds kadrowych i personalnych

Polecane, ciekawe strony z Ostrowa Wielkopolskiego. Prowadzisz serwis o Ostrowie Wielkopolskim lub zwiazany z Ostrów Wielkopolski - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Lilla House !Zobacz stronę Urzad Gminy w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Info Ostrów Wlkp. !Zobacz stronę Portal Ostrowa Wielkopolskiego !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Ostrow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego: Kalisz ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Turek ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję