osoba ds kadrowych i personalnych

KONTAKT

Ostrów Wielkopolski - Dodane przez rekrutacja.kozikowski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia osoba ds kadrowych i personalnych

Jesteś osobą ambitną, zdyscyplinowaną, potrafiącą pracować w grupie takich osób poszukujemy
OBOWIĄZKI:
publikacja ogłoszeń
selekcja aplikacji
prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań
zarządzanie pracownikami
sprawdzanie dokumentów
prace kadrowe i personalne
WYMAGANIA:
min. średnie wykształcenie,
niekaralność,
wysoka kultura osobista,
otwartość na ludzi,
zdyscyplinowanie,
umiejętność pracy w grupie.
OFERTA:
Praca w firmie z 40 letnim doświadczeniem na rynku europejskim i 20 letnim na rynku polskim, możliwość szybkiego awansu pionowego, pakiet szkoleń bezpłatnych oraz udział w programach rozwojowych
praca w ambitnym i prężnym zespole, praca stała/dodatkowa,
INFORMACJE DODATKOWE:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres e-mail podany w ogłoszeniu. Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Mapa Ostrów WielkopolskiProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - osoba ds kadrowych i personalnych

Polecane, ciekawe strony z Ostrowa Wielkopolskiego. Prowadzisz serwis o Ostrowie Wielkopolskim lub zwiazany z Ostrów Wielkopolski - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Info Ostrów Wlkp. !Zobacz stronę Lilla House !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Urzad Gminy w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Portal Ostrowa Wielkopolskiego !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Ostrow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego: Kalisz ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Turek ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję