osoba ds kadrowych i personalnych

KONTAKT

Ostrów Wielkopolski - Dodane przez rekrutacja.kozikowski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia osoba ds kadrowych i personalnych

Zatrudnię osobę ds. rekrutacji i zarządzania pracownikami,
Obowiązki:
- publikacja ogłoszeń
- selekcja aplikacji
- prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
- sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań
- zarządzanie pracownikami
Wymagania:
- ukończone 20 lat;
- wykształcenie średnie;
- komunikatywność;
- doświadczenie w pracy biurowej;
- dyspozycyjność min. dwa razy w tygodniu na 4-5 godzin
Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim i Europejskim;
- bezpłatne szkolenia;
- pomoc wykwalifikowanego personelu na każdym etapie pracy;
- możliwości zawodowe oraz jasną ścieżkę kariery;
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy;
Wszystkie osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV

Mapa Ostrów WielkopolskiProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - osoba ds kadrowych i personalnych

Polecane, ciekawe strony z Ostrowa Wielkopolskiego. Prowadzisz serwis o Ostrowie Wielkopolskim lub zwiazany z Ostrów Wielkopolski - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Lilla House !Zobacz stronę Urzad Gminy w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Info Ostrów Wlkp. !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Portal Ostrowa Wielkopolskiego !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Ostrow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego: Kalisz ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Turek ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję