Pracownik działu tekstylnego -Ostrów Wlkp.

KONTAKT

Ostrów Wielkopolski - Dodane przez kalisz1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik działu tekstylnego -Ostrów Wlkp.

Biuro Promo Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:
Pracownik działu tekstylnego

Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Wymagania:
* aktualna książeczka z badaniami sanepid,
* sumienność,
* chęci do pracy,
* umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
* aktywna obsługa klienta,
* utrzymanie właściwej ekspozycji towaru.

Oferujemy:
* elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
* możliwość stałej współpracy,
* umowę zlecenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie zUstawą zdn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Mapa Ostrów WielkopolskiProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik działu tekstylnego -Ostrów Wlkp.

Polecane, ciekawe strony z Ostrowa Wielkopolskiego. Prowadzisz serwis o Ostrowie Wielkopolskim lub zwiazany z Ostrów Wielkopolski - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Lilla House !Zobacz stronę Portal Ostrowa Wielkopolskiego !Zobacz stronę Info Ostrów Wlkp. !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Urzad Gminy w Ostrowie Wielkopolskim !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Ostrow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego: Kalisz ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Turek ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję