Recepcjonista/ka

KONTAKT

Lewkowiec - Dodane przez rekrutacja.gawel (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Recepcjonista/ka

Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lewkowiec
nr ref.: REC/P39/0614

OBOWIĄZKI:
- organizacja spotkań w firmie oraz poza jej siedzibą,
- rezerwacja noclegów dla gości,
- rejestr poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich,
- archiwizacja faktur,
- pisanie artykułów do gazetki firmowej.

WYMAGANIA:
- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- pozytywne nastawienie do klienta,
- dobra organizacja pracy,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w grupie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie e-mailem CV.
Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o.
64-100 Leszno, ul. Śniadeckich 9
Tel.: 693 902 016 lub 603 904 005

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Outsorurcing Poland Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Mapa LewkowiecProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Recepcjonista/ka

Polecane, ciekawe strony z Ostrowa Wielkopolskiego. Prowadzisz serwis o Ostrowie Wielkopolskim lub zwiazany z Ostrów Wielkopolski - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urzad Gminy w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Lilla House !Zobacz stronę Portal Ostrowa Wielkopolskiego !Zobacz stronę Info Ostrów Wlkp. !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Ostrow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego: Kalisz ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Turek ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję