Zatrudnimy Pracownika biurowego

KONTAKT

Ostrów Wielkopolski - Dodane przez rekrutacja.ostrow (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy Pracownika biurowego

Firma produkcyjno-handlowa zatrudni osobę do pracy w biurze.

Nazwa pracodawcy: DOMEX-Kuśnierek Sp. J.

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
Sporządzanie ofert, pism i dokumentów
Analizowanie bieżącej rotacji produktów
Sporządzanie okresowych raportów sprzedaży
Obsługa urządzeń biurowych
Wykonywanie czynności wynikających z bieżącej działalności biura

Wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Doskonała organizacja pracy
Wysoka kultura osobista, w tym komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
Mile widziana znajomość programu Corel Draw

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
Miłą atmosferę pracy
Możliwość rozwoju zawodowego w zależności od predyspozycji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu.

Mapa Ostrów WielkopolskiProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy Pracownika biurowego

Polecane, ciekawe strony z Ostrowa Wielkopolskiego. Prowadzisz serwis o Ostrowie Wielkopolskim lub zwiazany z Ostrów Wielkopolski - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Info Ostrów Wlkp. !Zobacz stronę Portal Ostrowa Wielkopolskiego !Zobacz stronę Lilla House !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Urzad Gminy w Ostrowie Wielkopolskim !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Ostrow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego: Kalisz ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Turek ogłoszenia bezpłatne - Konin ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję